Ďalšia novinka Patricka Lencioniho

14.01.2016

VOCATO s.r.o. v spolupráci s vydavateľstvom Porta Libri

Vo vydavateľstve Porta Libri opäť tento rok pred Vianocami vyšla ďalšia kniha Patricka Lencioniho, s názvom PRÍČINA SMRTI: MÍTING. Marek Markuš zo spoločnosti Vocato s.r.o. sa významnou mierou podieľal na edičnej príprave tejto knihy.

Patrick Lencioni, autor bestsellerov ako "Päť príčin nefunkčnosti tímu", alebo "Nejůležitější konkurenční VÝHODA" sa tentoraz zameral na vyliečenie jedného z najboľavejších problémov moderného biznisu, ktorý je zároveň aj najzanedbávanejší. A tým je obrovské množstvo neproduktívnych mítingov, porád a stretnutí (akokoľvek to u vás voláte...) vo všetkých organizáciách okolo nás.

Martina Joshi, Human Resources Manager v spoločnosti Kellys Bicycles s.r.o. o knihe napísala: 

"Je úžasné, aký veľký vplyv má spôsob vedenia mítingov na to, ako fungujeme v práci, či sme nabití pozitívnou energiou, radosťou a pracovným zápalom, alebo sa cítime unavení, vyšťavení a demotivovaní. Patrick Lencioni na príbehu firmy výborne ilustruje, aký význam má štruktúra mítingov na celé fungovanie spoločnosti a motiváciu zamestnancov. Kniha ponúka jasný návod na to, ako posilniť tímovú spoluprácu a ako odomknúť rastový potenciál firmy. Vďaka jednoduchej štruktúre aplikovateľnej pre každý typ spoločnosti je kniha ľahkým a prínosným čítaním nielen pre manažérov firiem, ale aj všetkých ostatných, ktorí vedú stretnutia pracovných, športových či dobrovoľníckych tímov."