Náš tím

Zuzana Markušová

Kariérny kouč

Zuzana je kariérny poradca a kouč. Čo robí? Pomáha svojím klientom ujasniť si ako dosiahnuť profesionálne a osobné ciele. Ako? Formou väčšej spokojnosti v kariére, vyrovnaným životom v práci i doma. S kým? Utriedením si svojich schopností a možností na trhu práce, pohľadom zvonka.

Zuzana pôsobila dlhé roky v oblasti headhuntingu a rozvoja ľudských zdrojov (HR). Má obdarovanie vidieť v ľuďoch skrytý potenciál, vymyslieť pre nich "na mieru ušitý" rozvojový plán a nájsť spolu s nimi rolu, pre ktorú sa narodili.

+421 903 175 705

zuzana@vocato.sk

Marek Markuš

Managing partner

Marek má 13 rokov skúseností v oblasti plánovania, budovania a rozvoja malých sociálnych podnikov. Poslaním Mareka je pomáhať druhým ľuďom a rozvíjať ich malé firmy a organizácie, ako trvalo-udržateľné platformy pre všestranný ekonomický, sociálny a duchovný rozvoj jednotlivcov.

+421 903 243 675

Napísali o nás

Vichitra Joshi

Market Development Specialist | 

Kellys Bike

”There are few people who play an important and crucial role in our journey of career and self-development. Zuzana is one of them in my journey.

I was recommended to meet Zuzana by my coach and mentor to help align my development plan with my career aspirations, strengths and weakness.

Zuzana helped me identify my personality type and recognize my career anchors. She conducted a series of exercises and met with me multiple times to learn about myself.

Her charismatic approach coupled with her authentic expertise in career coaching made it very easy to go through such an intense experience. Her key abilities, that I really appreciate, are her positivity and genuineness. It is highly infectious. Anyone who comes out of a meeting with her, leaves with a smile and a whole box of confidence. I have been recommending her to my friends for a long time and they have all appreciated her approach and support.

If you need career advice or guidance, meet Zuzana. She's one of the best in the field.“

Michaela

učiteľ slovenčiny pre cudzincov

     "So Zuzanou som sa zoznámila na palube lietadla, kde som vtedy pracovala ako letuška. Nechala mi svoju vizitku s tým, že niekedy v budúcnosti môžem jej pomoc potrebovať. Napísala som jej až po 8-9 rokoch, keď som kvôli Covidu-19 bola nútená k zmene povolania. Keďže som dlhé roky pracovala v jednej špecifickej oblasti, z hľadania novej práce som mala strach a predovšetkým som nevedela, ktorým smerom sa chcem uberať. Toto boli hlavné dôvody, prečo som sa rozhodla ju kontaktovať.

Na stretnutiach sme sa veľa rozprávali o mojej minulej práci, o mojich záľubách, schopnostiach, predstavách a vyplnila som niekoľko testov a dotazníkov. Na základe nich potom Zuzana vyhodnotila, aký typ osobnosti som a na akú prácu sa hodím. Pomohla mi utriediť moje predstavy o budúcnosti a vytýčiť si konkrétne ciele a cestu k ich dosiahnutiu. Toto všetko ešte obohatila praktickými radami, ako postupovať pri hľadaní nového zamestnania. Aj vďaka jej pomoci som si do niekoľkých týždňov našla prácu.

"Svet patrí ľuďom, ktorí vedia kam idú", povedal raz Ralph Waldo Emerson a keď náhodou neviete, Zuzana vás na tú vašu správnu cestu navedie. :) "

Barbora

Business Support Manager | Oil Company

”Zuzana je veľký profesionál s ľudským prístupom, ktorej koučing mi bol zásadnou pomocou v mojom kariérnom smerovaní

Prostredníctvom niekoľkých testov, dotazníkov a rozhovorov mi vytvorila detailný osobnostný profil vďaka čomu som si dokázala prehodnotiť kde sa nachádzam dnes a kam chcem smerovať ďalej.

Ako bonus na stretnutiach je vždy Zuzkin pozitívny prístup a optimizmus, ktorý je veľmi nákazlivý :) Som veľmi rada, že som mala možnosť Zuzanu spoznať a byť ňou koučovaná.“

VOCATO s.r.o. je konzultačná firma, platformou ktorej je realizácia osobného obdarovania a poslania jej zakladateľov.


Názov našej spoločnosti - VOCATO, latinské slovo znamená POSLANIE, resp. POVOLANIE. Veríme, že každý človek je obdarovaný schopnosťami a zručnosťami, ktorými môže najviac prispieť pre rozvoj a prosperitu svojho okolia - vo svojom zamestnaní, vo svojej rodine, vo svojej komunite. Tieto by mal však objaviť a rozvíjať. Každý zo zakladateľov VOCATO má svoju špecifickú oblasť, v ktorej sa snaží svojim klientom pomáhať v rozvoji ich vlastného poslania.